De betekenis van bloemen in het bruidsboeket De bloemen die u straks op de trouwdag> in het bruidsboeket draagt hebben naast een mooie naam ook nog een diepe betekenis.
Daar moet u maar geen rekening mee gaan houden bij het aanschaffen van het bruidsboeket, maar het is wel erg leuk om te weten.
Op de pagina De betekenis van bloemen geven we u enkele voorbeelden.
Het Huwelijksjubileum Is het huwelijk te vergelijken met een wedstrijd? Ook hier gaan we tenslotte voor brons, zilver en goud. Maar na het gouden huwelijk gaan we gewoon door,.. op naar de diamanten bruiloft of zelfs platina!
Op de pagina Huwelijksjubileum hebben we alle eremetalen voor u op een rijtje gezet..
Huwelijkse Humor De aanloop naar het huwelijk is een serieuze aangelegenheid. Maar er moet natuurlijk ook ruimte blijven voor een beetje humor. Daarom hebben wij op Trouwen in Utrecht alvast enkele huwelijkse lachertjes voor u geplaatst. Hiernaast ziet u alvast een belangrijke tip voor de dames: Als er straks voor het het officiele huwelijk eenmaal getekend is, laat dan vooral geen loopje met u nemen!. Have fun!.
Trouwen in Utrecht Het huwelijksbootje ligt al voor u klaar in de haven van de provincie Utrecht. Hier vindt u volop informatie die u tijdens de voorbereiding op het huwelijk kunt raadplegen als een soort van huwelijksnavigatie, om goed voorbereid die haven te bereiken. We helpen u nog even bij het instappen, maar daarna moeten jullie het huwelijksbootje zelf op koers houden.
Veel plezier bij de voorbereiding op het huwelijk en een behouden vaart.
De één vindt het schitterend de andere niet: een trouweportage met kleurrijke graffiti. Of je het nu mooi vindt of niet, kleurrijk is het zeker. Daarnaast is graffiti verwerkt in je bruidsreportage vaak uniek, omdat graffiti op veel plekken verboden is en snel weer wordt verwijderd nadat het aangebracht is.
Het leuke van graffiti is dat het zo verschillend is. Zowel in kleur, de vorm, de grote en soms ook met een politieke kreet. Ook de plaatsen waar graffiti zichtbaar is zijn divers en wil je het verwerken in je trouwfoto's, dan is het soms flink speuren waar je het kunt vinden. Vaak heeft de bruid een lichte bruidsjurk aan en bij een kleurrijke graffiti lijkt ze haast letterlijk in de schijnwerpers te staan.
Graffiti zie je met name in de (grote) stad, dus je moet extra tijd voor een trouwreportage met graffiti inplannen als je ook nog trouwfoto’s wil in het bos, een landgoed of dat mooie kasteel.